niedziela, 24 marca 2013

aDancing Queen

Przygotowałam dzisiaj dla was post o jednej z moich ulubionych blogerek. Jest nią Agata, czyli aDancing Queen. Na jej bloga trafiłam pół roku temu. Za jednym razem przejrzałam wszystkie posty.  Zobaczyłam śliczną dziewczynę, która ma niesamowity styl. Bardzo spodobały mi się jej gify, oglądając je zawsze mam uśmiech na twarzy. :) Kiedyś zapytałam ją o radę związaną z blogiem. Zawsze mi pomogła. Z czasem zaczęłyśmy rozmawiać na różne tematy. Poznałam ją jako blogerkę i przemiłą dziewczynę. :)
Poprosiłam ją na odpowiedzenie na kilka pytań:

1.Jesteś blogerką, a czym zajmujesz się na co dzień?
Na co dzień jestem zwykłą dziewczyną. Studentką 3 roku filologii angielskiej-amerykanistyki. Mogę nazwać się "artystką", bo pasjonuje mnie wiele dziedzin sztuki, a głównie taniec, muzyka i grafika. Przez kilka lat 
trenowałam taniec towarzyski, jeździłam konno i rysowałam. Poza tym kręcą mnie podróże i astronomia. Moimi idolami są Michael Jackson i Rihanna. 

2. Co spowodowało, że postanowiłaś założyć bloga?
Bloguję od 13 roku życia. Miałam wtedy bloga, ale zawierał on głównie tekst, bez zdjęć i bez dodatków. Głownie opis mojego życia codziennego.  Później założyłam photobloga, aby pokazać moje fotografie. Z czasem znajomi namówili mnie do założenia bloga modowego. Twierdzili, że mam fajny styl. Zaczęłam oglądać blogi, które już istnieją i postanowiłam stworzyć swojego. Powstał on 1 stycznia 2011 roku.

3.Skąd czerpiesz inspiracje?
Z innych blogów, a głównie zagranicznych. Także z celebrytów i pism o modzie.

4.Kto twoim zdaniem jest najlepiej ubraną, polską blogerką? 
Maffashion.

5.Co najbardziej motywuje Cię do dalszej pracy na blogu? 
Dobry odzew ze strony czytelników. Jeśli widzę, że moje posty się podobają, dużo osób wchodzi i komentuje to mam siłę do dalszego działania, bo wiem, że nie robię tego tylko dla siebie. :)

6.Masz jakieś marzenia, np. związane z blogiem?
Na pewno moim marzeniem jest być coraz to bardziej popularną i rozpoznawalną blogerką, żeby trafić do większej liczby odbiorców. Chciałabym być zauważona przez kogoś ważnego, lecz nie jest to dla mnie tak bardzo ważne, bo jednak blog to nie praca tylko hobby. Chciałabym także znaleźć w sobie taki mój jeden i niepowtarzalny styl. Ogólnie mam wiele marzeń, ale jednym z największych jest wyjechać z kraju i zamieszkać w Barcelonie. :)

7.Jak mogłabyś zachęcić wszystkich czytelnikow do swojego bloga?
Myślę, że największą zaletą jest to, że jestem sobą. Pokazuję siebie taką jaką jestem na prawde. Staram się, aby zdjęcia były ciekawe, kolorowe, ostre i dobrej jakości, bo myślę, że to najbardziej przyciąga. Staram się też być coraz lepsza i jeżeli ktoś chce się przekonać czy mi się uda to musi mnie śledzić na bieżąco. 
6 komentarzy:

 1. dziękuję,dziękuję,dziękuję<3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog ;)


  Obserwujemy?


  www.POLINEFASHION.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak wchodzenie komuś w zad

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. słucham? że niby ja się podlizuję? znam sie z Agatą i po prostu ma wspaniałego bloga. jeżeli coś Ci tu nie pasuje to tu nie wchodź:)

   Usuń