piątek, 18 stycznia 2013

Haters..

Są osoby którym blog się podoba lub im nie przeszkadza i są osoby którym się w ogóle nie podoba i im przeszkadza. Nie mam pojęcia na czym polegają wasze krytyki. Nawet nie potraficie ich dobrze uzasadnić. Jeżeli chcecie udzielić swoją nie pozytywną opinię to ok, ale żeby była ona konstruktywna (np. moim zdaniem te buty nie pasują bo, są sportowe, a cała reszta ubrań ma inny styl itp.). 
Chciałybyśmy także, aby były one zwracane w naszą stronę wraz z ujawnieniem waszych tożsamości. Kiedy tylko jest okazja napisać coś nie miłego z anonima, prawie każdy z was to robi. Nie wiem na prawdę czy daje wam satysfakcje to, że obrażacie kogoś pubicznie. Niestety my to osób słabych i bardzo wrażliwych nie należymy. My zaś bardzo dążymy do swoich celów i marzeń. Wierzymy w to co robimy. Rozwijamy nasze pasje. I nigdy nie poddamy się z powodu kilku krytycznych komentarzy. Jeśli wam się nasz blog nie podoba, uważacie go za żenującego itp. to po prostu tu nie zaglądajcie, nie czytajcie każdego wpisu, nie oglądajcie zdj i nie odświeżajcie strony!Podrawiamy!

8 komentarzy:

 1. Wasz blog to typowa kopia makelifeeasier, tytuły postów po angielsku, posty o kuchni, o strojach itp... Jest to również kopia wielu innych mniej znanych blogów ;) Byłoby fajnie, gdybyście dodały tu coś swojego. Może jakaś ocena sklepów lub restauracji? Albo zdjęcia z zakupów z komentarzami, czemu to kupicie albo tego nie kupicie? Może trochę mody z pokazów? Co do stylizacji, jeśli już taki blog prowadzicie, to postarajcie się o oryginalność bo Wasze stylizacje nie odbiegają raczej od tych widzianych w mieście na ulicy. Dodałabym im trochę koloru i już byłoby ciekawiej :) Poza tym spódnica i buty emu? Kidding me? To wszystko, co chciałam napisać- powinnyście wiedzieć w końcu, co ludzie o Was myślą:) To moja subiektywna krytyka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie jest kopia. Może odrobinę inspiracji.Na temat takich postów już myślałyśmy, jak znajdziemy czas to popracujemy nad nimi. Fajnie, że podajesz pomysły:) Co do kolorów to obecnie jest zima i trochę trudno jest ubrać się kolorowo. A co do emu i spódniczki to akurat się nie zgadzam, bo uważam że pasuje.

   Usuń
 2. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przejmuj się :), niektórzy po prostu zazdroszczą, zamiast cieszyć się, że są tak kreatywne osoby jak wy ;*!

  OdpowiedzUsuń